Materiały Budowlane

MAPEI Polska jest częścią Grupy MAPEI – światowego lidera w produkcji klejów i produktów chemicznych dla budownictwa. Polski oddział Grupy powstał w 2000 roku. W kwietniu 2003 roku uruchomiono fabrykę w Gliwicach, która w ciągu następnych czterech lat podwoiła moce produkcyjne, a w lipcu 2012 roku ruszył drugi zakład produkcyjny firmy – w Barcinie. Całkowite moce produkcyjne MAPEI Polska wzrosły tym samym do poziomu 420 000 ton produktów proszkowych rocznie, przy czym dodatkowo w Gliwicach oddano do użytku linię produkcyjną do wytwarzania produktów płynnych m.in. domieszek do betonu, a w Barcinie – linię do produkcji tynków mokrych.

MAPEI Polska jest uznanym producentem profesjonalnej chemii budowlanej.

http://www.mapei.com/PL-PL

SONAROL Sp.j. Najda jest firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej i wysokim poziomie rozpoznawalności, identyfikowaną poprzez pakiet oferowanych wartości – w wymiarze produktu oraz jego otoczeniu. U podstaw działalności firma zachowuje fundament idei wyrażony w Katalogu Wartości i kreuje środowisko sprzyjające realizacji celów strategicznych dzięki wysokiemu poziomowi świadomości pracowników wszystkich szczebli, ich odpowiedzialności, samodzielności, zaangażowaniu, kreatywności, identyfikacji z firmą. W efekcie jest w stanie aktywnie i realnie kreować oraz inspirować otoczenie rynkowe. 

https://sonarol.pl/

Firma ATLAS to obecnie największy producent wyrobów chemii budowlanej w Polsce, będący niekwestionowanym liderem na polskim rynku. Oferta firmy obejmuje kompleksowy asortyment wyrobów budowlanych pozwalający na budowę lub remont budynków mieszkalnych, użyteczności publicznej i obiektów przemysłowych. Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu w projektowaniu, produkcji i zastosowaniu swoich wyrobów, ATLAS może dziś zaoferować materiały budowlane zapewniające najwyższą jakość, trwałość i bezpieczeństwo. W ofercie firmy są zarówno wyroby przeznaczone dla amatorów drobnych remontów, jak i dla profesjonalistów szukających rozwiązania trudnych problemów budowlanych.

https://www.atlas.com.pl/

Grupa Knauf to jeden z wiodących producentów nowoczesnych materiałów budowlanych na świecie z centralą w Iphofen w Niemczech. Nasz asortyment obejmuje systemy tynkarskie, systemy suchej zabudowy, systemy podłogowe, systemy ociepleń, chemię budowlaną oraz maszyny i narzędzia budowlane. Historia Knauf sięga 1932 roku, kiedy dwaj bracia Alfons i Karl Knauf założyli rodzinną firmę, która miała prowadzić wydobycie gipsu. Dzięki swojej odwadze, determinacji i umiejętnościom biznesowym zaledwie rok później otworzyli pierwszą własną fabrykę gipsu, dając podstawy temu, co dziś nazywamy Grupą Knauf.

https://knauf.pl/


Firma Cedat Sp. z o. o. producent wyrobów marki Cekol, na bazie własnych receptur produkuje materiały wykończeniowe dla budownictwa, takie jak: zaprawy klejące, zaprawy i tynki gipsowe, tynki cementowe, powłoki dekoracyjne oraz emulsje gruntujące.

https://cekol.pl/

Jesteśmy firmą, która koncentruje się na tworzeniu trwałej wartości poprzez dostarczanie wiodących w branży produktów i rozwiązań, aby zaspokoić potrzeby budowlane naszych klientów na całym świecie. Dążymy do tego, by kreować lepszą przyszłość dla naszych klientów, akcjonariuszy oraz społeczności, stając się najbardziej efektywnym i innowacyjnym przedsiębiorstwem w branży materiałów budowlanych na świecie.

https://www.cemex.pl/


MURMIX to polska marka produktów chemii budowlanej. Działalność na wymagającym rynku chemii budowlanej rozpoczęliśmy w 2009 roku od uruchomienia produkcji suchej chemii budowlanej w naszym zakładzie w Skórcu. Naszym celem od pierwszego dnia działalności było zaoferowanie klientom produktów o najwyższej i stabilnej jakości, a także za konkurencyjną cenę. Było to możliwe dzięki zautomatyzowaniu linii technologicznej, co gwarantuje powtarzalność wyrobów, a także dzięki wdrożeniu procedur zapewniających efektywność procesów produkcyjnych i logistycznych.

http://murmix.pl/


Przykładamy szczególną wagę do jakości wytwarzanych produktów. Możemy ją stale monitorować dzięki w pełni zautomatyzowanej linii produkcyjnej oraz badaniom, którym regularnie poddajemy wszystkie nasze wyroby. Inwestujemy w rozwój i technologie, aby zaspokajać oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Pomaga nam w tym racjonalna polityka cenowa. Wdrożyliśmy, w Zakładzie Produkcyjnym nr 1 w Koninie, Zintegrowany System Zarządzania jakością wg normy ISO 9001 i środowiskiem wg normy ISO 14001. Zostaliśmy docenieni przez Kapitułę Wielkopolskiego Stowarzyszenia Badań nad Jakością – Prezesi mogą szczycić się tytułami Menedżerów Najwyższej Jakości. Lista przyznanych certyfikatów i wyróżnień jest długa, co utwierdza nas w przekonaniu, że obraliśmy dobry kierunek rozwoju.

https://franspol.com.pl/

http://www.stabill.pl/