Farby i Lakiery

Tikkurila jest wiodącym skandynawskim producentem z branży farbiarskiej, za którym stoi doświadczenie obejmujące dziesięciolecia.
Firma Tikkurila rozwija najwyższej jakości produkty i usługi, zapewniające klientom jakość, która przetrwa próbę czasu i sprawdzi się w każdych warunkach pogodowych. Tikkurila działa w dziesięciu krajach, a 3000 dedykowanych specjalistów, tworzące zespoły, dzieli te same wartości i radość z budowania barwnej przyszłości poprzez powierzchnie, które mają znaczenie.
W 2017 roku nasz przychód wyniósł 582 mln EUR. Firma jest notowana na Helsińskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Tikkurila – skandynawska jakość od początku do końca, od 1862 roku.

https://www.tikkurila.pl/farby_dekoracyjne

 

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA jest wiodącą spółką w Grupie Kapitałowej Śnieżka i czołowym producentem farb i lakierów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Tak wysoką pozycję firma osiągnęła w niespełna 30 lat, jej początki sięgają bowiem 1984 roku. Dobra znajomość branży oraz skuteczne i efektywne zarządzanie Spółką, w krótkim czasie zaowocowały dynamicznym rozwojem i pozwoliły na osiągnięcie obecnej pozycji rynkowej.

Aktualnie Śnieżka jest nie tylko jedyną w branży firmą notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych, ale także jedyną kontrolowaną przez polski kapitał.

https://www.sniezka.pl/

Marka MAGNAT została stworzona z myślą o osobach poszukujących wyjątkowych rozwiązań, ceniących jakość, piękno i stylowe aranżacje. MAGNAT oferuje szeroką gamę produktów, m.in. farby emulsyjne, systemy dekoracyjne, szablony malarskie oraz profesjonalne narzędzia do malowania.

https://www.magnatfarby.pl/