Farby i Lakiery

Tikkurila jest wiodącym skandynawskim producentem z branży farbiarskiej, za którym stoi doświadczenie obejmujące dziesięciolecia.
Firma Tikkurila rozwija najwyższej jakości produkty i usługi, zapewniające klientom jakość, która przetrwa próbę czasu i sprawdzi się w każdych warunkach pogodowych. Tikkurila działa w dziesięciu krajach, a 3000 dedykowanych specjalistów, tworzące zespoły, dzieli te same wartości i radość z budowania barwnej przyszłości poprzez powierzchnie, które mają znaczenie.
W 2017 roku nasz przychód wyniósł 582 mln EUR. Firma jest notowana na Helsińskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Tikkurila – skandynawska jakość od początku do końca, od 1862 roku.

https://www.tikkurila.pl/farby_dekoracyjne

 

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA jest wiodącą spółką w Grupie Kapitałowej Śnieżka i czołowym producentem farb i lakierów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Tak wysoką pozycję firma osiągnęła w niespełna 30 lat, jej początki sięgają bowiem 1984 roku. Dobra znajomość branży oraz skuteczne i efektywne zarządzanie Spółką, w krótkim czasie zaowocowały dynamicznym rozwojem i pozwoliły na osiągnięcie obecnej pozycji rynkowej.

Aktualnie Śnieżka jest nie tylko jedyną w branży firmą notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych, ale także jedyną kontrolowaną przez polski kapitał.

https://www.sniezka.pl/

Marka MAGNAT została stworzona z myślą o osobach poszukujących wyjątkowych rozwiązań, ceniących jakość, piękno i stylowe aranżacje. MAGNAT oferuje szeroką gamę produktów, m.in. farby emulsyjne, systemy dekoracyjne, szablony malarskie oraz profesjonalne narzędzia do malowania.

https://www.magnatfarby.pl/

Dulux, jest najbardziej rozpoznawalną marką farb na świecie, obecną w ponad 100 krajach. Kojarzona z najwyższą jakością produktów, bogatym portfolio i interesującymi kampaniami reklamowymi marka Dulux jest również liderem innowacji i trendsetterem w dziedzinie kolorów. Marka, której ikoną jest owczarek staroangielski powstała w 1932 r. w Wielkiej Brytanii. W 1997 r. produkty marki Dulux zostały wprowadzone na polski rynek.Właściciel marki Dulux, firma AkzoNobel – największy producent farb i lakierów na świecie – jest również ambasadorem projektu ColourFutures™, w ramach którego co roku prezentowane są najnowsze trendy w kolorystyce wnętrz. Dzięki wymianie doświadczeń i obserwacji ekspertów z całego świata powstają zestawienia kolorów, które odpowiadają aktualnym potrzebom konsumentów. Misją marki jest dalsze inspirowanie konsumentów do kreatywnych i satysfakcjonujących zmian w ich otoczeniu.

https://www.dulux.pl

Altax to znana i uznana na rynku polskim marka o ponad trzydziestoletniej tradycji. Marka Altax narodziła się z miłości do drewna. Oferowane przez nas produkty przywracają drewnu życie, chroniąc je i dekorując. Nieustannie doskonalimy naszą ofertę, wprowadzając do portfolio, obok produktów do drewna, innowacyjne wyroby przeznaczone do ochrony i renowacji przedmiotów wykonanych również z betonu, ceramiki, metalu itp.Nasze produkty tworzone są zawsze według najwyższych standardów, a nad recepturą każdego z nich czuwają specjaliści z laboratoriów badawczo-rozwojowych na całym świecie. Dokładamy wszelkich starań, by dostarczyć rozwiązania najwyższej jakości. Dzięki naszej filozofii tworzenia, oferowane wyroby pomagają zaoszczędzić czas i ułatwiają pracę w ogrodzie i domu. Szeroka gama nowoczesnych produktów, skierowana jest do klientów indywidualnych oraz specjalistów, którzy cenią rozwiązania profesjonalne i zarazem łatwe do stosowania, gwarantujące ochronę i trwałość na wiele lat.

http://www.altax.pl/

Jesteśmy jednym z czołowych europejskich dostawców farb przemysłowych, który zajmuje silną pozycję także w segmencie detalicznym oraz farb dekoracyjnych.Oferujemy szeroki asortyment wysokiej jakości farb i lakierów dla przemysłu, profesjonalnych ekip wykonawczych i budowlanych oraz klientów indywidualnych. Przywiązujemy ogromną wagę do jakości i wydajności naszych produktów, intensywnie inwestując w działania R&D oraz do kwestii ochrony środowiska, aby spełniać obowiązujące zasady. Jakość produktu kreowanego potrzebami przemysłu, spóścizna i zaangażowani pracownicy pomogły osiągnąć obrót Grupy na poziomie 307 mln euro. Jesteśmy firmą rodzinną, założoną w 1948 roku, obecnie pod skrzydłami CEO Pauli Salastie, która reprezentuje trzecie pokolenie rodziny Kikka. W ciągu siedemdziesięciu lat obecności na rynku, otworzyliśmy swoją działalność w ponad dwudziestu krajach, zatrudniając globalnie ponad 1 600 pracowników z czego około 190 zajmuje się badaniami i rozwojem.Prowadzimy działania produkcyjne w ośmiu krajach: Finlandii, Szwecji, Danii, Polsce, Holandii, Niemczech, Rosji i Chinach oraz sprzedażowe w 18 krajach. Eksportujemy również do ponad 20 krajów, dzięki doskonale działającej sieci dystrybutorów. Nasz cel to być preferowanym partnerem w przemyśle farb dla wszystkich naszych klientów. Osiągniemy to skupiając się na realizacji potrzeb naszych klientów, rozwoju trwałych oraz przyjaznych środowisku i użytkownikom produktów.

https://www.teknos.com/pl-PL/

VIDARON to marka produktów do ochrony i dekoracji drewna. Marka inspirowana Skandynawią, której mieszkańcy pojęli sekretne techniki korzystania z bezcennego daru, jakim jest drewno. Nauczyli się umiejętnie z niego korzystać, czule dbając, aby nie straciło żadnego ze swoich walorów. Nazwa marki nawiązuje do Vidara, który w mitologii nordyckiej jest opiekunem drzew. Teraz możemy korzystać z tej wiedzy dzięki produktom marki VIDARON.Oferta marki została przygotowana dla wszystkich, którzy pragną w kompleksowy sposób zadbać o drewno, wypełniające ich dom klimatem ciepła i przytulności. Jest dla tych, którzy szukają bezpiecznych produktów wysokiej jakości. To oferta odpowiadająca potrzebom amatorów, hobbystów, a także profesjonalistów, którzy szukają najlepszych rozwiązań, bo sami są doskonałymi fachowcami.VIDARON to ekspert w ochronie i dekoracji drewna.

https://www.vidaron.pl/

http://www.hartzlack.polish.ru/pl.html

PPG Deco Polska Sp. z o.o. (z siedzibą we Wrocławiu) to producent wiodących na polskim rynku farb i lakierów, w tym sztandarowej marki Dekoral. Do PPG Deco Polska należą także marki: Dekoral Professional, Dekoral Gold, Domalux, Drewnochron oraz Sigma. Wyroby firmy, to cenione przez konsumentów indywidualnych oraz przez profesjonalistów, najwyższej klasy produkty, wykorzystywane w kraju i za granicą. PPG Deco Polska cieszy się opinią wiarygodnego partnera biznesowego oraz atrakcyjnego pracodawcy, o czym świadczą liczne nagrody i wyróżnienia przyznawane naszej firmie, min. „Firma Przyjazna Klientowi” i „Solidny Pracodawca Roku”.

http://www.dekoral.pl/firma