Ważne: Strona www.glazur-luczaj.pl wykorzystuje pliki cookies.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

close

Wyszukiwarka

Dulux Weathershield

Dulux Weathershield

Więcej szczegółówDulux Weathershield to wszechstronna akrylowa emulsja wyprodukowana z myślą o ochronie elewacji i ścian zewnętrznych.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii Total Protection tworzy wysokoodporne powłoki na trudne warunki pogodowe i negatywny wpływ środowiska. Zapewnia odporność na wilgoć oraz tworzy powłokę odporną na rozwój grzybów, pleśni i alg. Dzięki systemowi barwienia farb nowej generacji – Dulux Colour Mixing System, możesz zapewnić elewacjom ochronę w idealnie dobranym kolorze.

Dulux Weathershield to akrylowa emulsja o matowym wykończeniu, przeznaczona do malowania elewacji budynków mieszkalnych, biurowych i użyteczności publicznej.

Przeznaczona do malowania powierzchni wykonanych z tynków cementowych, cementowo-wapiennych, gipsowych, murów ceglanych (tylko cegły mrozoodporne i klinkier), cegieł wapienno-piaskowych (tylko cegły mrozoodporne) a także zwartych, starych powłok malarskich po odpowiednim przygotowaniu podłoża.

 

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Tylko zarejestrowani mogą dodawać komentarze.

Newsletter

nowe produkty, specjalne oferty! Dostać się na listę mailingową